KONST / Litografier / Färglitografi 15042058
nr 1504 2058
Johnny Friedlaender
(1912-1992)
Johnny Friedlaender (1912-1992), Komposition. Signerad, numrerad 54/99, Oeuvre Gravée. Färglitografi, bildmått: 75x54 cm, yttermått inklusive ram: 91x69 cm
Johnny Friedlaender, målare född 1912, död 1992.
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
måndag 21 november 2022
kl 18:12:31
7/11 17:40:51
21 nov
Johnny Friedlaender
Läs mer om Johnny Friedlaender